top of page
FBesipilt.jpg
DSC_6235_edited.jpg
Soomaa Meisterdustuba logo
Soomaa
Meisterdustuba
Loodussõbralikud õpitoad suurtele ja väikestele

SOOMAA MEISTERDUSTUBA

Millega tegemist?
Soomaa Meisterdustuba on töötubade korraldaja, kes tuleb töötube läbi viima sinna, kus on olemas ruum ja grupp inimesi, kellele käelist tegevust pakkuda.

Kellele?
Meisterdamise töötoad on lastele (alates 6.–7. eluaastast), noortele ja täiskasvanutele. Õpitoad on gruppidele suuruses kuni 20 inimest, aga sõltuvad siiski töötoa eripärast. Töötoad on mõeldud kõigile, mitte ainult käelise tegevuse huvilistele. Enamik töötube on jõukohased igaühele.

Mida tehakse?
Meisterdame lihtsamaid ja keerulisemaid, praktilisemaid ja vähempraktilisemaid asju, kasutades võimalusel looduslikku ja taaskasutusmaterjali. Töötubades saab õppida uusi käelisi oskusi, avardada loovust, tundma õppida teistmoodi materjale, teada saada üht-teist harivat ja kasulikku ning loodetavasti kogeda nii tegevusest kui ka valminud esemest kuhjaga loomerõõmu.

Kus toimub?
Tegevuspiirkond on eelkõige Pärnu- ja Viljandimaa, sh Soomaa rahvuspark. Soomaa rahvuspargis toimuvad töötoad Tipu looduskoolis. Töötube saab huvi korral tellida ka kaugemale.

​​Milleks?
Töötoad sobivad hästi nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevadeks jm üritusteks ning huvitegevuseks erinevatele gruppidele. Kui otsid ideid, mida teha Soomaal, siis oled just õiges kohas, et leida matkamisele lisategevusi. Telli oma seltskonnale omanäoline töötuba Soomaal või mujal sulle sobivas paigas.

​​Ei leidnud sobivat?
Õpitube saab kohandada vastavalt grupi soovidele ja vajadustele. Kui sa ei leidnud huvipakkuvat või sobivat töötuba, siis saad oma soovi/teema ise välja pakkuda. Võimalusel saab luua just vastavaks teemaks/tähtpäevaks sobiva töötoa. Võta kindlasti ühendust, leiame rõõmupakkuva lahenduse!


Kohtumiseni koos meisterdades!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Meisterdustoa tutvustus

Meisterdustoa lühitutvustus
Play Video

IDEE: meisterdamise töötuba laste sünnipäevadeks

LOGO_PNG_pilt.png

IDEE: käsitöö töötoad täiskasvanute sünnipäevadeks

roheline logopilt.png
bottom of page