top of page
DSC_6235_edited.jpg
Soomaa Meisterdustuba logo
Soomaa
Meisterdustuba
Loodussõbralikud õpitoad suurtele ja väikestele

PUUVESTMINE

Puuvestmine on omapärane käsitöökogemus, mida on tore igaühel kordki proovida. Ehkki puidu lõikamisel kätt proovides võib algul tunduda, et see on raske, siis mõningase harjutamise järel hakkab käsi juba tasapisi taipama, kuidas puu mõtte ja noa abil kuju muutma hakkab. Puuvestmises on midagi meditatiivset – see on ajatu hõnguga tegevus, mis aitab end argisest ja asisest välja lülitada ning pakub uusi käelisi kogemusi.

VÕINUGA/KAHVEL

Võinoa valmistamise töötoas saab katsetada puidu lõikamist ja sellele vormi andmist. Kui tegevus juba veidi ladusamalt välja tuleb, valmib töötoas praktiline ese – puuoksast voolitud lihtne võinuga. Kindlasti on omatehtud võinoaga tehtud võileibki kohe palju maitsvam ja erilisem. Osavamatel kätel on võimalik voolida võinoa asemel ka puust kahvel, millega on tore näiteks grilliõhtul vorsti süüa.

Vanus                         10+

Sobivus                      noortele, täiskasvanutele

Toimumisaeg            aastaringselt

Kestus                        2–3 h

Osalejate arv            kuni 15

IMG_20190824_181449a.jpg

Küsi töötoa tellimiseks hinnapakkumist!

Selleks saada e-kiri aadressile meisterdustuba@gmail.com.

PUULUSIKAS

Puulusika töötuba on mõeldud tõsisemale käsitööhuvilisele, kellel on soov oma kätega tee- või supilusikas valmis teha. Puulusika tegemine nõuab kannatlikkust ja püsivust, kuid on samas ka tegevus, mis pakub suurt rahuldust, sest töö tulemuslikkust on iga lõike järel kohe näha. Kui jagub vähegi kannatust pikemalt ühe tegevuse kallal püsida, siis on see töötuba igati jõukohane. Valmista endale eksklusiivne lusikas, mida saad hoida köögis aukohal või kasutada näiteks suhkrutoosis.

Vanus                         15+

Sobivus                      täiskasvanutele

Toimumisaeg            aastaringselt

Kestus                        6,5 h

Osalejate arv             kuni 8

Küsi töötoa tellimiseks hinnapakkumist!

Selleks saada e-kiri aadressile meisterdustuba@gmail.com.

bottom of page